Wedstrijdshirts geveild: ''FC Utrecht heeft grote bewondering''

Een mooie actie van FC Utrecht voor de Mentelity Foundation van de vorige week overleden Utrechtse Bibian Mentel. De shirts die de spelers afgelopen zondag droegen tegen ADO Den Haag worden geveild en de opbrengst gaat naar de foundation voor mensen met fysieke beperkingen.
"FC Utrecht heeft grote bewondering voor de strijdlust, energie en mentaliteit die Bibian Mentel heel haar leven heeft uitgestraald", schrijven de Domstedelingen op hun officiële website. "FC Utrecht beschouwt het als een eer dat ze de Mentelity Foundation kan steunen door middel van het veilen van de wedstrijdshirts."
Alle shirts van zowel de spelers die in actie kwamen als de wisselspelers van zondag staan inmiddels te koop. Via Matchwornshirt.nl is het mogelijk te bieden op één of meerdere shirts. Op dezelfde pagina wordt ook het door Bibian Mentel gedragen jasje tijdens de Olympische Spelen van 2018 aangeboden.
Plaats reactie
0 reacties