Hake blikt vooruit op zondag: ''Niet iedereen is okselfris''

Zondag gaat FC Utrecht op bezoek bij Feyenoord en na drie wedstrijden zonder overwinning hunkeren de Domstedelingen naar drie punten. Interim-trainer René Hake blikt voor de camera van de club vooruit op het duel en hoopt op een goed resultaat in De Kuip.
Hake zag hoe de Rotterdammers donderdag met 0-0 gelijkspeelden tegen CKSA Moskou en krijgt de vraag of hij zondag voor diezelfde uitslag zou tekenen. "Feyenoord is een ploeg die lastig te verslaan is. Hoe de wedstrijd verloopt zal uiteindelijk bepalen of voor ons 0-0 een goede uitslag is", laat hij weten. "Maar we gaan naar Feyenoord om die wedstrijd te winnen."
De trainer geeft aan niet over een volledig fitte selectie te beschikken. "Niet iedereen is okselfris uit de wedstrijd tegen PEC Zwolle gekomen. We hebben een aantal jongens met de nodige klachten. Voor sommigen is het onhaalbaar om zondag te spelen, maar dat gaan we zien."
Tot dusver wist Hake in zijn eerste twee duels als hoofdtrainer van FC Utrecht één punt te pakken. Zondag tegen Feyenoord gaat zijn ploeg op jacht naar de eerste overwinning onder de nieuwe coach. Dat zou ook meteen de eerste uitoverwinning in de Eredivisie van 2020 voor de Domstedelingen betekenen.
Plaats reactie
0 reacties