Dalmau begreep keuze Hake: ''Het zou te veel zijn geweest''

Adrian Dalmau kwam in 2021 al twee keer in actie voor FC Utrecht. Eén keer begon hij in de basis, de andere keer op de bank.
''Het belangrijkste is dat ik me fysiek goed voel. Tegen FC Groningen was het niet mijn beste wedstrijd. Het was een lastige avond, omdat we zo snel met 0-2 achter kwamen. FC Groningen stond heel compact met vijf verdedigers achterin'', zegt hij in gesprek met de Telegraaf. ''Dat maakte het voor ons heel lastig. Ik was wel heel blij, dat ik na meer dan een jaar weer eens een complete wedstrijd kon spelen.''
Tegen Vitesse begon hij op de bank. Dat begreep de Spanjaard. ''Het zou te veel zijn geweest om drie hele wedstrijden in één week te spelen na zo’n lange periode met weinig wedstrijdminuten. Tegen Heracles hoop ik er weer vanaf het begin bij te zijn. Ik voel me goed en ik ben er klaar voor'', sluit hij af.
Plaats reactie
0 reacties